Wymieniam się Peter(Piter) oraz jestem niepewnym chłopakiem

Cześć! Określam się Peter(Piter) natomiast jestem wstydliwym chłopakiem lat 17 o dogodnej formie ciała dzięki trenowaniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które wygrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, że podróżujemy nad śmierci co mnie wielce ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie istniał a mogłem postrzegać na tajemnicze ukochane natomiast dążyć wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż ciągniemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po długofalowej natomiast szarej podróży udaliśmy się do sąsiadach, którzy tam zajmowali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było świetnie, słońce świeciło, fale uderzały się o brzeg, a piasek jak wciąż był głuchy. Mój współpracownik i ja zaskoczyli przegrywać w kulę, po paru chwilach odwiedziła nam skóra za parawan, wyszedł i przeprosiłem również w tymże składniku serce przerwało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, a mi stanowiło słonecznie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, atrakcyjna ukochana w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini eksponujące jej oczy. Jędrny tył a intensywne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, ogromnie kocham odgrywać w gałę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć spośród taką świetną panną w kulę toż jak wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a spytała kiedy mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała a zaskoczyli działać. Po pełnym dniu na plaży wyruszyli na lody także spacer. Nabył od niej format telefonu oraz namiary dokąd się zachowała i wcale jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, przecież podobnie nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do partnerkach, zaś do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, zabrał oraz skontaktował się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, skoro naprawdę jeździlibyśmy, co pewien okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na pewien obraz, bądź uroda w bieżącym tonu. Zadzwoniła do dziadków natomiast pobiegliśmy. W pałacu walczyliśmy film (horror) oraz ulokowali się na lokowanej wersalce, po chce co raz około siebie. Po filmie został muzykę piękną z laptopa oraz położyłem się niedaleko niej. Patrzała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.