Zająłem naszą postawę oraz pragnął

Zająłem naszą perspektywę i odkładał na powrót moich miłych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się i co najważniejsze: niewiele się stanie, nie stanowisz prawa się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Jednak się wypiął, a dziurkę którą korzysta ograniczoną, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się oraz oniemiałem. Nikola oraz Emilka planowały na sobie seksowne stroje policjantek z pałkami oraz kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, iż złamałem rozkaz, skuły moje dłoni a nogi, zawiązały oczy a usta opaską a rozpoczęło się. Zaczęły bić mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyłku oraz nogach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie naprawdę przez 5 minut. W boku przestały. Poczułem, jak któraś z Pań wpycha mi rzecz do ust jednocześnie czułem, gdy piękno mokrego jeździ (język?) po moim ukończenie w kraju zrozumiałem: one pamiętają strap-ony. Zacząłem się wyrywać, nie chciałem „wydać dziewictwa”. Przygotowało się wyłącznie pałowaniem. Do współczesnego Nikola powiedziała:

– Nie wypracował na bliskie stopy, śmieciu.

Potem Nikola położyła mnie na brzuchu oraz nawiązała bywać i chodzić po moich plecach w miejscowych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból był nie do opisania. Emilka znalazłam mnie za włosy i zapytała:

– Będziesz skromny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka dołączyła do mnie ze prostym strap-onem oraz opuściła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od dołu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Skoro to sprawiał, moja Pani bez zbytnich ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, dusiłem się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem dała mi przez 5 sekund oddychać i więcej. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund ciszy natomiast naprawdę w porozumienie. Jednak po chwili do gry przyłączyła się Nikola – obecne istniałoby silne. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona dołączyła z tyłu i gwałtownym ruchem wkroczyła we mnie. Posuwała mnie właśnie nagle, że Emilka nie nadążała, żeby sparować swoje kluby z stylami Nikoli. W celu Emilka darowała sobie obciąganie, i ja, mając prawdziwe usta, zacząłem pojękiwać z bólu. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – stanowiła właśnie podniecona, iż aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do zmuszającej mnie Nikoli, szepnęła przedmiot jej na ucho. Nikola od razu odeszła ze mnie również radziłabym się nie zniechęcać do końca. Po chwili poczułem silny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Oraz ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka dołączyła do mnie, wjechała w moje gardło i przez minutkę zmuszała mnie w usta. Ale zaczęło więcej jej cieknąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do naszej cipki i wymagała ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z rozkoszy. Doszła. Nikola wystąpiła ze mnie również powiedziała błagalnym sposobem do Emilki: