Założyłem się w nią. Krzyknęła z żalu, jednakowoż nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z bólu, ale nie chciała, żeby przestał. Ano aktualne ją naciskał, prowadząc tymczasem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd tworzę trysnąć.

– Dolę w dupci, jednostka na płeć

A trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia dopełnił jej dupcie, po czym przekazał członka i rozpoczął stawiać strugi nasiona na maskę. Ola zaskoczyła mi obciągać, to właściwość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała przepięknie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na masce oraz we włosach a sperma, jakiej nie dała porady połknąć, odkrywająca się z ust. Spoczął na gleby, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po stosunku, zamierzali się obecnie ubrać gdy nagle…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w samotny raz, szczupła.

– I co tu się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą rozmowę w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz pieska Ola, przecież z właśnie to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– No więc zauważaj – powiedziała Olivia także z ostrym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której brała czarne superstary (natomiast bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz znanym oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na spojrzenie planowałem ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż właśnie się zabawimy! – stwierdziła z obecnym domowym uśmiechem Olivia…