Zaprawa poranna, apel a na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, wniosek dodatkowo na śniadanie. Pozostał w fazie zaspany, przede mną stały moje Osoby – Pani Emilka oraz Kobieta Nikola. Nie zaledwie ja – wszyscy dotychczasowi zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze a zaczęła je daleko ugniatać. Nikt nie zauważył, ponieważ każdy pamiętał właśnie o tym, by się położyć. Westchnąłem cicho, natomiast na ich postaciach pojawiły się uśmieszki.

– Dzisiaj o 2 w nocy na „swoją” polankę. – syknęła Nikola. – Tylko zacznij się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął już, nim się obejrzałem, szybko istniała 22 oraz odkładali się do łóżek. Ustawiłem sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. I sen posiadał piękny. Śniło mi się, że ze globalnymi dziewczynami odeszli do oceanu i ja istniał ich dającym, musiałem każdej lizać stópki oraz robić ich erotyczne fantazje. I nagle JEB! W zabiegu snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Założyłem się w bliskie dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, oraz do kasy przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze niosę ze sobą, na jakiś wypadek). O 1.55 istniał na stanowisku. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane wszystkie na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Oraz na stópkach miały takie też buciki: czarne szpileczki na niezwykle jasnym obcasie z poznaną stópką. Gdy stanęły przede mną, obecnie był prowadzić „Hej”, tymczasem one wyciągnęły do mnie swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ze mnie oczekują. Położyłem się i ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola rzuciła na podłogę jakąś czarną torbę sportową. Rozpoczęły na roli także kiedy gdyby zupełnie nic, dziewczyny… rozpoczęły się całować. One się całowały, i ja odpowiadał jak łatwy oraz gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to zobaczyłem… jej wargi sromowe. Więc stanowił atrakcyjni widok. Spojrzałem do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród której powstawał soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co organizuję a otworzyła mnie kopać po twarzy, a nawet oberwałem szpilką w oko. Gdyby w tyle mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z smutku, i z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z bólu, w kraju Nikola strzeliła mnie z liścia i zawarła mi usta ręką. Dostałem jeszcze dwa razy w brzuch, w końcu zbiegł się spośród jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach oraz proponować, by przestała mnie torturować. Emilka, która dotąd obserwowałam się podeszła z bieżącą sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim wyruszyły w tłum, Emilka zawołała